a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
Yozgat’ın Genç Elçileri Projemiz Tamamlandı

Belediyemiz tarafından düzenlenen ‘Yozgat’ın Genç Elçileri, Yozgat’ta 3 gün’ projesi tamamlandı. Proje kapsamında 81 İl’den gelen gençler Yozgat’ı yakından tanıma fırsatı buldu.

‘Yozgat’ın Genç Elçileri, Yozgat’ta 3 gün’ projesinin kapanış toplantısına Belediye Başkanımız Celal Köse, AK Parti Yozgat Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer, Bozok Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ahmet Karadağ katıldı.

HAYALLERİNİZİN PEŞİNDE KOŞUN

Programda konuşan AK Parti Yozgat Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer, gençlere hayallerinin peşinde koşma tavsiyesinde bulundu.

Başer, “Türkiye’nin tüm renkleri burada. Doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle, ırkıyla, rengiyle, düşüncesi ile beraber Yozgat o manada Türkiye’nin çimentosu olduğunu bir kez daha göstermiş oldu”  dedi. 

BURASI SİZİN EVİNİZ

Bozok Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ahmet Karadağ, Yozgat’a gelen gençlerin burada bir evleri olduğunu söyledi.

Karadağ, “Biz her zaman sizleri bekleriz. 30 yıllık bir üniversitesiyiz. Genç ve dinamik akademik bir kadromuz var. Bölgesine katık sunmuş ve sunacak bir üniversiteyiz. Üniversitemizi marka haline getirmek istiyoruz” diye konuştu.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK

Belediye Başkanımız Celal Köse, böyle bir projeyi hayata geçirmek gibi düşüncelerinin her zaman olduğunu söyledi.

Başkanımız Köse, “Biz sizleri hep kültür elçimiz olarak gördük. Hem Yozgat’ımızın tanıtımına hem de tanıtımına faydalı olacağına inandığımız bir projemiz. İller arasında kaynaşmanın, birliğinin daha  da sıklaştırdığı için böyle programları önemsiyoruz. İnşallah program amacına ulaşacak ve tüm Türkiye’ye örnek olacak” dedi.