a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
“Yozgat Benim Memleket Benim”

Yozgat’ın Genç Elçileri Projesi ‘nin ikinci etabı olan “Yozgat Benim Memleket Benim” programı ile ilçelerimizde yaşayan gençlerimizi il merkezimizde ağırlayacağız. İlçelerimizde ikamet eden gençlerimizin kent merkezimizde bulunan tarihi, turistik ve sosyal yaşamı görmesini amaçlayan projemiz için başvurular başladı. Başvurular 15 Ekim tarihinde sona erecek.

İlçelerimizde ikamet eden 15-25 yaş arası her gencimizin katılabileceği projemiz 21 Ekim- 27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.  Her gün iki ilçenin misafir edileceği projemiz hakkında Belediye Başkanımız Celal Köse açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Köse,  “Yozgat’ın Genç Elçileri Projesi’nde 80 ilden gelen gençlerimizi ilimizde ağırlamıştık. Misafirlerimize ilimizin tarihi, turistik ve sosyal yaşamını yerinde göstermiş olduk. Bu projemiz için oldukça güzel geri dönüşler aldık. Gençler bizlerin gönül elçileri oldular. Gittikleri yerlerde Yozgat’ı ve Yozgatlıyı anlattılar. Şimdi de projemizin ikinci etabı olan “Yozgat Benim Memleket Benim”  programını hayata geçiriyoruz. İlçelerimizde ikamet edip halen il merkezimizi görmeyen gençlerimiz var. Biz bu gençlere Yozgat’ın tarihi, turistik ve sosyal yaşamını göstermek istiyoruz.  21 Ekim- 27 Ekim tarihleri arasında her gün iki ilçeden gelen gençlerimizi misafir edeceğiz. Başvurularımıza bir kota koymadık. İsteyen herkes programımıza dahil olabilir. Biz yaptığımız bu projeleri sosyal belediyeciliğin gereği olarak planlıyoruz. İlçelerimizde ikamet eden 15-25 yaş arası tüm gençlerimizin başvurularını bekliyoruz” dedi.