a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
Başkanımız Mahalle Muhtarları ile Bir Araya Geldi

Mahallelerimizdeki sorunlarını ilk yetkilisinden dinlemek ve çözüm üretmek için Bilal Şahin Sosyal Tesisleri'nde muhtarlarımızla istişare toplantısı gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıya Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve mahalle muhtarlarımız tam kadro katıldı.

Belediye Başkanımız Celal Köse, mahalle muhtarlarımız ile toplantılarına devam ediyor.

 “HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET”

Belediye Başkanımız Celal Köse, mahalli idarelerimizin temel taşı olan muhtarlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak i tüm mahallelerimize eşit bir şekilde hizmet götürüleceğini ifade etti.

Başkanımız Köse, “Sizler vatandaşlarımızla aramızda bir köprü vazifesi görüyorsunuz.  Mahallelerinizde yaşanan sorunları sizlerle koordineli bir şekilde çözeceğiz. Biz her mahallemize eşit olarak hizmet götürmek istiyoruz. Bu konuda sizlerin üzerine büyük görev düşüyor. Göreve geldiğimiz andan itibaren mahallelerimizde yaşanan yol sorunlarına el atmaya başladık.  İlk olarak yıllardır hizmet görmeyen Bahçeşehir Mahallemizi asfaltla buluşturduk. Daha sonra Bilal Şahin Mahallemizde çile haline gelen yol problemini de çözdük. Daha sonra sırasıyla, Sarıtopraklık Mezarlığı’nın deforme olan yollarını yeniden yaptık. Şuanda da Çapanoğlu Mahallemizde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bir plan dahilinde sırasıyla tüm mahallelerimize eşit olarak hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“SORUNLARIMIZI ANLATMA FIRSATI BULDUK”

Toplantıda muhtarlar adına açıklamalarda bulunan Yozgat Muhtarlar Derneği Başkanı Abbas Ergül, “Bizler demokrasinin temel taşları olan muhtarlarız. Devlet ve millet arasındaki köprü biziz. Her gün mahallelerimizde yaşanan eksikleri tespit ediyor ve vatandaşlarımızla istişarelerde  bulunuyoruz.  Bugün Belediye Başkanımız Celal Köse ve ekibiyle oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Sıkıntılarımızı kendilerine ilettik. Bu toplantıların devamını diliyor, teşekkür ediyorum” diye konuştu.  Toplantının ardından mahalle muhtarları mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Celal Köse’ye teşekkür etti.