a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için geldiği ilimizde belediyemizi de ziyaret etti.

Ziyarette Bakan Selçuk’a Valimiz Sayın Kadir Çakır, Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Sayın Bekir Bozdağ, Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer ve AK Parti İl Başkanı Sayın Çelebi Dursun eşlik etti.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, ziyarette bir dizi açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk, “Bugün eğitimin istatistiksel verileri kadar sahadaki yansımalarını da görmek için Yozgat'ta bulunuyoruz. Hep birlikte ne tür tedbirler almamız gerektiği konusunda istişarelerde bulunuyoruz. Yozgat’ta bulunmaktan mutluluk duyuyorum." dedi.

Yozgat'ın eğitimiyle ilgili çalışmaları değerlendirdiklerini aktaran Selçuk, şunları söyledi: "Buradaki atmosferi, birlik ve beraberliği, Yozgat'ın geleceği için ortak bir ideal hedefini gördüğümde memnuniyetim daha fazla arttı. Bundan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bugün eğitimin istatistiksel verileri kadar sahadaki yansımalarını da görmek için Yozgat'ta bulunuyoruz. Hep birlikte ne tür tedbirler almamız gerektiği konusunda istişarelerde bulunuyoruz. Bu istişareler neticesinde de gelecek yıl için hangi plan ve projeleri uygulamamız gerektiği konusunda bazı planlamalar da hayata geçiriyoruz."

Belediye Başkanımız Celal Köse belediye çalışmaları hakkında Bakan Selçuk'a bilgiler verdi. Başkanımız daha sonra Bakan Selçuk’a günün anlam ve özetini simgeleyen hediyeyi takdim etti.