a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
BAŞKANIMIZDAN DERS ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

Belediye Başkanımız Celal Köse İl Halk Kütüphanesi’nde ders çalışan öğrencilere sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ders çalışan öğrencilerle sohbet eden Başkanımız, öğrencilere meyve salatası ve not defteri ve kalem hediye etti.

Kütüphanelerde ders çalışırken meyve sürpriziyle karşılaşan öğrenciler büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, Başkanımıza teşekkür etti.

“ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Gerçekleşen ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Köse, “Bugün öğrencilerimize sürpriz yapmak için İl Halk Kütüphanesi’nde ders çalışan öğrencilerimize ziyaret gerçekleştirdik.   Ziyaretimizle üniversiteye hazırlanan, KPSS’ye hazırlanan ve Yüksek Lisans Sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizle bir araya geldik. Öğrencilerimizin ayaküstü sorun ve isteklerini dinledik.  Hem de bilindiği üzere Yozgat’ın Genç Elçileri Projesi ile 81 ilden öğrenciyi ilimizde ağırlamıştık. Şimdi projenin devamı olarak öğrenci ziyaretlerimiz başladı. İl Halk Kütüphanemizde ders çalışan öğrencilerimize şifa niyetine meyve salatası ikram ettik. Daha rahat not almaları içinde kalem ve not kağıtları dağıttık. Arkadaşlarımıza sınavlarında başarılar diliyoruz. Onların yanlarında olduğumuzu hissetmeleri için böyle bir çalışma yaptık. Sık sık ziyaretlerimiz devam edecek. Öğrenci kardeşlerimizin yanında olacağız. Yozgat Belediyesi’nin tüm imkanları öğrenci kardeşlerimize sonuna kadar açıktır” dedi.

ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR

Yapılan ikramlardan dolayı öğrenciler Başkanımız’a teşekkür etti. Öğrenciler, “Kütüphanede ders çalışırken Belediye Başkanımız ziyaretimize gelip sorun ve isteklerimizi dinledi. Bizlere meyve salatası ve not kağıtları dağıttı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Çok mutlu olduk” ifadelerini kullandılar.