a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
“GÖNÜL BULUŞMASINDA” VERİLEN SÖZ YERİNE GETİRİLİYOR

Çapanoğlu Mahallemizde gerçekleşen “Gönül Buluşması’nda” hemşehrilerimizden gelen asfalt talebine Belediye Başkanımız Celal Köse kayıtsız kalmadı. Hava koşullarının mevsim şartlarının dışında ısınması sonucunda çalışmalar başladı.

Toplantıda mevsim şartları ne olursa olsun istenilen bölgeye asfalt atılacağını ifade eden Başkanımızın sözlerinin ardından ekiplerimiz düğmeye bastı. 

Yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Başkanımız Köse, “Daha önce de dediğimiz gibi bize gelen hiçbir talebi göz ardı etmiyoruz.  Çapanoğlu Mahallemizde gerçekleşen “Gönül Buluşması’nda” hemşehrilerimizden yoğun bir asfalt talebi gelmişti. Normalde asfalt sezonu şuan mevsim şartlarından dolayı mümkün değildi. Ancak havaların mevsim normalleri dışında ısınması sonucunda hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması bölgede için asfalt serim çalışmalarımızı hemen başlattık. Bu şekilde yeni yollarına kavuşmak isteyen hemşehrilerimizin yaz ayını beklemesine gerek kalmadı. Bizde verdiğimiz bir sözü daha gerçekleştirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımız kısa süre içerisinde tamamlanacak. Mahalle sakinlerimizide çamurlu yollardan kurtarmış olacağız” dedi.