a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
TAZİYE ÇADIRLARI HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNULDU

Belediyemiz tarafından taziye çadırları satın alınarak hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu. Daha önce Yozgat Belediyesi envanterinde bulunmayan ve hemşehrilerimiz tarafından eksikliği hissedilen taziye çadırları Cumhuriyet Meydanı’nda sergilenmeye başladı.

Taziye çadırlarımızın kapasitesi 80 ve 100 kişi arasında değişiyor. Çadırlarımız yakınlarını kaybeden hemşehrilerimize hizmet verecek.

Belediyemiz tarafından kullanıma sunulan taziye çadırları ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Celal Köse, “Yıllardır Yozgat Belediyesi bünyesinde taziye çadırları bulunmuyordu. Hemşehrilerimiz de bunun eksikliğini bizimle birlikte hissediyordu. Biz hemen taziye çadırlarını alarak hemşehrilerimizin istifadesine sunduk. Cenaze hizmetlerinde görevli arkadaşlarımız koordinesinde bir yakınını kaybeden hemşehrilerimizin evinin önüne üç gün boyunca taziye çadırımızı kuracağız. Masa ve sandalye desteği vererek zor günlerinde yanlarında olacağız. Çadırlarımız 80 ve 100 kişi kapasiteli.  Hemşehrilerimizin bu hizmeti görmesi için, şuan çadırlarımızı Cumhuriyet Meydanı’nda sergiliyoruz. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.