a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
SALGINLA MÜCADELE EDEN BELEDİYE PERSONELİMİZE 700 TL DESTEK


Belediye Başkanımız Celal Köse, korona virüs salgınına karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında görev yapan belediye personellerimize 700 TL brüt ödeme yapılacağını duyurdu.
Korona virüs salgınına karşı ilk günden aldığı yayılmayı önleyici tedbirlerle hemşehrilerimizin sağlığını güvenceye almak adına mesai yapan Belediye Başkanımız Celal Köse, sahada görev yapan belediye personellerini sevindirecek bir karar aldı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Köse, "Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Yalnızca Türkiye değil, yalnızca Yozgat değil, tüm dünya sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bu sıkıntıyı aşmanın tek formülü var. Mümkün olduğu kadar virüsün yayılmasını azaltmak gerekiyor. Bundan sonraki süreçte bize düşen görev, yaptığımız işin en iyisini en düzgün bir şekilde yapabilmektir. Bizler, iyi günde ve kötü günde hemşehrilerimize hizmet etmekle mükellefiz. Allah razı olsun belediye personelimiz, verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyor. Bugün, 'kuru kuruya da teşekkür olmaz' diyoruz. Bu aydan itibaren görev yapan bütün arkadaşlarımızın tamamında bu olağan üstü hal devam ettiği müddetçe, bu salgın ile ilgili faaliyetler devam ettiği müddetçe maaşlarına 700 TL brüt olarak destek vereceğiz. İnşallah el birliği ile bu süreci atlatacağız. Allah, yar ve yardımcımız olsun" dedi.