a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
ŞEHRİMİZE YENİ MEYDAN KAZANDIRIYORUZ

 

Belediyemizin vizyonlu projelerinden biri olan, 3 katlı otopark üzerinde planlanan yeni meydan projemiz Cuma günü başlayacak. Sosyal alanlarıyla da Yozgat halkına nefes alma şansı sunacak olan proje hakkında bilgiler veren Belediye Başkanımız Celal Köse, hemşehrilerimizden aldıkları emaneti en iyi şekilde kullanmak için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti.

Kış aylarının ardından tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle süreci yeni projeleri planlayarak geçiren Belediyemiz normalleşme sürecinin ardından çalışmalara başladı.

Kapalı Otopark üzerinde bulunan 3 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştirilecek yeni meydan projesi hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan  Belediye Başkanımız Celal Köse, proje hakkında bilgiler verdi.
Yeni meydan projesi çalışmalarına Cuma günü başlanacağını belirten Başkanımız, “Yozgat Belediyemizin 3 bin metrekare alan üzerine kurulu kapalı otoparkı üzerinde bir çalışmamız olacak. Bu projede yeşil alanlarımız, peyzaj alanlarımız, süs havuzlarımız, sosyal faaliyetlerde kullanacağımız alanlar olacak. Ayrıca Işıklandırması, aile parkları ve kafeteryasıyla diğer sosyal alanlarla inşallah şehrimize güzel bir meydan kazandırmış olacağız. Bu çalışmada her türlü malzememizi temin ettik ve Cuma günü projemize start vererek çalışmalara başlayacağız” dedi.